Marka TSG powstała w Niemczech w 1988 roku. Założeniem było stworzenie akcesoriów ochronnych , które skaterzy naprawdę chcieliby nosić. Misja zakończyła się powodzeniem: kaski i ochraniacze TSG zrewolucjonizowały przemysł, marka stała się wzorem do naśladowania w branży. W 1999 r., weszła na rynek linia snowboardowa, wprowadzając zupełnie nowe spojrzenie na świat sportów zimowych. Ciągłe dążenie do bardziej intensywnego rozwoju marki i większego portfela produktów spowodowało rozpoczęcie badań nad potrzebami sportowców innych dziedziń, takich jak kolarstwo górskie, BMX, wakeboarding i narciarstwo.

Dziś, TSG International AG jest jednym z największych na świecie, najbardziej wszechstronnych międzynarodowych dostawców i dystrybutorów akcesoriów ochronnych na deskorolkę, rower, snowboard, narty i wakeboard. Plecaki, akcesoria oraz mała linia odzieży dopełniają ofertę. Z marką związancyh jest wiele wyspecjalizowanych firm, które często zwracały się do TSG z prośbą zaprojektowania kasków z indywidualną grafiką, np. Santa Cruz, Alien Workshop, Zero Foundation, Element, Oakley czy Zimtstern. W swojej ofercie TSG posiada również produkty dedykowane i specjalnie zaprojektowane dla entuzjastów sportów wodnych. Użycie materiałów, które nie wchłaniają wody, zabezpieczenie w okolicy uszu z wodoodpornej pianki oraz szybkoschnące wkładki pozwalają cieszyć się ekstremalnymi doznaniami z zachowaniem należytej dbałości o bezpieczeństwo.

O jakości kasków TSG może również poświadczyć sam człowiek-legenda: Tony Hawk, którego głowę ochronił podczas poważnego wypadku właśnie kask tej marki. W podziękowaniu dla TSG oraz założyciela firmy, Titusa, Tony Hawk sygnował kas swoim imieniem i nazwiskiem

Czy znasz świat TSG?

Kaski

Zaprojektowany przez zawodników


Kask to niezbędne wyposażenie, gdy uprawiasz sport ekstremalny, dlatego mój wybór to TSG Superlight Helmet. Jest bezpieczny, lekki i kompaktowy. Idealny do skateparku lub dirtu

Zapoznaj się z ewolucją kasków TSG oraz odjechanymi i cudownymi grafikami, które uczyniły je obiektem pożądania.

Zobacz produkty

Odzież ochronna

Tworzona z zachowaniem zasad designu, wydajności i idealnego dopasowania


Każdy zawodnik ma swoje ulubione akcesoria, bez których nie wyobraża sobie jazdy. Po te produkty sięga przed treningiem w pierwszej kolejności.

Poznaj nasz najnowszy sprzęt i odkryj nowe ochraniacze, rękawice i odzież.

Zobacz produkty

Zobacz więcej...

Zobacz, zachwyć się i skontaktuj z nami - zapraszamy!

Katalog LATO 2024

Pobierz

Cennik LATO 2024 (.xls)

Pobierz

Tabela rozmiarów kasków letnich (.pdf)

Pobierz

Tabela rozmiarów ochraniaczy i odzieży (.pdf)

Pobierz