tsg logo

Marka powstała w Niemczech w 1988 roku. Założeniem było stworzenie akcesoriów ochronnych , które skaterzy naprawdę chcieliby nosić . Misja zakończyła się powodzeniem : kaski i ochraniacze TSG zrewolucjonizowały przemysł, marka stała się wzorem do naśladowania w branży. W 1999 r., weszła na rynek linia snowboardowa, wprowadzając zupełnie nowe spojrzenie na świat sportów zimowych. Ciągłe dążenie do bardziej intensywnego rozwoju marki i większego portfela produktów spowodowało rozpoczęcie badań nad potrzebami sportowców innych dziedziń, takich jak kolarstwo górskie, BMX, wakeboarding i narciarstwo.

Dziś, TSG International AG jest jednym z największych na świecie, najbardziej wszechstronnych międzynarodowych dostawców i dystrybutorów akcesoriów ochronnych na deskorolkę, rower, snowboard, narty i wakeboard. Plecaki, akcesoria oraz mała linia odzieży dopełniają ofertę.
Z marką związancyh jest wiele wyspecjalizowanych firm, które często zwracały się do TSG z prośbą zaprojektowania kasków z indywidualną grafiką, np. Santa Cruz, Alien Workshop, Zero Foundation, Element, Oakley czy Zimtstern.
W swojej ofercie TSG posiada również produkty dedykowane i specjalnie zaprojektowane dla entuzjastów sportów wodnych. Użycie materiałów, które nie wchłaniają wody, zabezpieczenie w okolicy uszu z wodoodpornej pianki oraz szybkoschnące wkładki pozwalają cieszyć się ekstremalnymi doznaniami z zachowaniem należytej dbałości o bezpieczeństwo.

O jakości kasków TSG może również poświadczyć sam człowiek-legenda: Tony Hawk, którego głowę ochronił podczas poważnego wypadku właśnie kask tej marki. W podziękowaniu dla TSG oraz założyciela firmy, Titusa, Tony Hawk sygnował kas swoim imieniem i nazwiskiem


RĘKAWICZKI TSG FOX IXS
z długim palcem
zobacz

SPODENKI CRASH PANT CORE
TSG ochraniacze
zobacz

OCHRANIACZ KOLAN VALDEZ
dokładne dopasowanie
zobacz

KASK TSG BERN RED
model pingwin
zobacz

KASK TSG SKATE/BMX
półmatowy biały
zobacz

KASK TSG EVOLUTION SOLID
różne kolory
zobacz

KASK DH TSG
model Staten
zobacz

TSG KOMPLET OCHRANIACZY
ręce, kolana, nadgarstki
zobacz

KASK TSG EVOLUTION DOTS
model graphic design dots
zobacz

TSG KASK TRAILFOX
allmountain/enduro
zobacz

Reszta produktów TSG


Copyright © HSE Company 2019

Template by Joomla 2.5 Templates and Pożyczki pod zastaw.